ניתן להגיע למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד. 

אודות    /     תקנון האתר     /     מאמרים     

  1. מאמרים
  2. /
  3. חוטים למקרמה

מאמרים


חוטים למקרמה

איך בוחרים נכון חוטים למקרמה?

מחפשת תחביב חדש? הגיע הזמן שתצטרפי גם את לטרנד המקרמה שסוחף את כולן. מחקרים גילו שיש לאריגה וקליעת חוטים השפעה חיובית על מצב הרוח. מהר מאוד תרגישי גם את באווירה רגועה ותהפכי הרבה יותר נינוחה. אם את זקוקה לפעילות רגועה שתסייע לך לסיים את היום בהרגשה נעימה, להיכנס אל המיטה רגועה ולהירדם בקלות – הגעת למקום הנכון. 

את לא תאמיני כמה בקלות תצליחי גם את לייצור יצירות מקרמה יפהפיות וגם שימושיות. סרטוני הדרכה אונליין מסבירים כיצד לייצור בקלי קלות מתלה לעציצים, תמונות מקרמה לבית וגם מתנות קטנות לעצמך ולחברים. כל מה שאת צריכה לעשות בשביל להתחיל זה לבחור את הדוגמה שתרצי לייצור ולהזמין בהתאם חוטים למקרמה אונליין. כל המידע זמין ברשת כך שאין צורך לצאת מהבית בכדי לאמץ את הטרנד החדש. 


בחירה בחוטים איכותיים חיונית להצלחה שלך ולעמידות של הפריט בעתיד. כל עוד את נחשבת למתחילה בתחום כדאי לבחור חוטים איכותיים למקרמה. החוטים האיכותיים יהיו נוחים יותר לעבודה. שימי לב שיש חוטים למקרה בכמה סוגים, מידות וצבעים. כדאי להזמין חוטים שתואמים למידות של החוטים שמוצגים בסרטון ההדרכה שבחרת. באשר לצבעים, אפשר לבחור בחופשיות את הגוונים לפי הטעם האישי. 

את פרויקט האריגה והקליעה הראשון כדאי לבסס על יצירת מקרמה פשוטה שאינה דורשת מיומנות וניסיון. בשלב ראשון תבחרו בעיצובים שכוללים טכניקה בסיסית בלבד או טכניקת אריגה של פסים או צורות גיאומטריות. בשלבים מתקדמים יותר תוכלו לבחור לשלב ביצירות שלכם אריגה של לבבות וצורות מורכבות יותר. אחרי שתכירו את העקרונות ותתרגלו עבודה עם חוטים למקרמה תצליחו לייצור בקלות גם יצירות שנראות לכם היום מסובכות. 


אלו חומרים דרושים בשביל להתחיל?

קיימות יצירות מקרמה שדורשות בסך הכול חוטים למקרמה ומספריים. אם תרצו לבצע פעולה של אריגה יהיה עליכם לרכוש מסגרת אריגה או להכין אחת בבית בעצמכם. אפשר להכין מסגרת אריגה בעזרת מסגרת קנבס פשוטה, סרגל, מברג, מסמרים, פטיש וחוט כותנה. הקפידי לבחור בחוטים איכותיים ותיהני לייצור וגם לקבל מחמאות רבות על היצירות שלך. 2all בניית אתרים