רשתות הצללה – התקנה לבד: טיפים ונקודות חשובות

רשתות צל הן פתרון יעיל, פשוט וחסכוני להגנה מפני קרני השמש וקרינת UV בימי הקיץ החמים. הן מתאימות להצללת שטחים קטנים כמו גינות וחניות פרטיות ולהצללת שטחים פתוחים וגדולים כמו הצללה בים, בגינות ציבוריות, בתי ספר וגני שעשועים.

חברת "ירושלמי תעשיות חבלים" המתמחה בייצור ושיווק מוצרי טקסטיל מזה 60 שנה, מציעה מגוון רשתות הצללה המתאימות לשימושים שונים, בגדלים שונים ובהתאמה אישית על פי דרישת הלקוח.רשת צל - רשת הצללה - פתרונות הצללה

התקנת רשתות הצללה – טיפים ונקודות חשובות

פעמים רבות אנו נשאלים לגבי אופן ההתקנה של רשתות הצללה. אז כדי להקל עליכם ריכזנו עבורכם מספר טיפים ונקודות חשובות להתקנה עצמאית של רשתות הצללה:
• לאופן התקנת הרשת השפעה מכרעת על איכות ההצללה ועמידות הרשת בתנאי מזג האויר השונים. התקנה מקצועית ויסודית תבטיח את עמידות הרשת גם בתנאי חום גבוה, רוחות עזות וגשמים חזקים.
• כדי להבטיח את יציבות הרשת, יש לעגן אותה לקירות, עצים או עמודים סמוכים. במידה ונמצאים בשטח פתוח יש להשתמש בהתקנים מיוחדים המיועדים לעיגון.
• בטרם רכישת רשת הצל, יש לקחת בחשבון את תהליך ההתקנה ולתכנן את גודל הרשת ומקומות העיגון.
• תהליך ההתקנה מחייב התייחסות לתנאי מזג האוויר בו מותקנת הרשת ולמשקל הרשת על מנת להבטיח יציבות ועמידות לאורך זמן.

אופן התקנת רשתות הצללה:

למרות שאנשים רבים תופסים את תהליך ההתקנה של רשתות הצללה כתהליך מורכב שיש בו צורך בידע מקצועי רחב, מדובר במלאכה פשוטה שניתן לבצע לבד ללא צורך בידע מקדים כלשהו. האביזרים הדרושים להתקנת רשת צל הם:
– כבל פלדה 4/6 מ"מ
– מהדק לכבל פלדה
– שאקלים
– מותחנים

השלבים בתהליך התקנת רשתות הצללה:

1. פורסים את רשת הצל במקום בו רוצים להתקין אותה.
2. מותחים את כבלי הפלדה בהיקף הרשת, ובעזרת מהדק כבל יוצרים לולאה בקצוות של הכבל.
3. מחברים את הלולאה למותחן, ואת המותחן מחברים לנקודת העיגון – קיר, עמוד וכדו'.
4. מחברים את רשת הצל לכבלי הפלדה באמצעות שאקלים.
5. במידה ומתקינים את רשת הצל במקום שיש בו רוחות חזקות, מומלץ לעשות X מכבל פלדה מעל הרשת ומתחתיה על מנת למנוע קריעה של הרשת.