לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. סגירת חורף
  6. /
  7. ברזנט שקוף

ברזנט שקוף

כולנו מכירים ברזנט כיריעה חזקה ואטומה למים שאפשר להשתמש בה ככיסוי מגן. אם אתם זקוקים כעת לברזנט וחושבים שיהיה עליכם להתפשר על אותה יריעת ברזנט לא אסטטית ומסורבלת שאתם זוכרים מהעבר – הגיע הזמן שתגלו עולם שלם של כיסויים, צבעים, מידות ופתרונות. היום כבר לא צריך לבחור בין כיסוי חזק ואטום לבין כיסוי מרשים ומעוצב, עם ברזנט שקוף אתם נהנים מכל העולמות. 

כיסוי ברזנט שקוף מאפשר לכם לראות את הפריט המכוסה וגם להשקיף החוצה מתוך מתחם סגור ביריעות ברזנט שקופות. שימוש בברזנט שקוף נפוץ באופן מלא או חלקי בסגירת חורף למרפסות וסגירת חורף לעסקים. השקיפות הופכת את הברזנט נעים יותר לשימוש, מעוצב ונוח. כך למשל, שילוב של ברזנט שקוף בכיסוי סגירת חורף למסעדה יוכל לדמות חלונות ולאפשר כניסת אור טבעי אל המתחם המקורה. 

מה חשוב לבדוק כשרוכשים ברזנט?

על מנת להצליח לבחור נכון במוצר שתואם בצורה מדויקת את הצרכים והציפיות שלכם עליכם לדעת להגדיר תחילה מה בדיוק אתם מבקשים להשיג. אתם אלו שמחליטים האם להציב בראש סדר העדיפויות את המחיר, העיצוב, העמידות או האיכות. ההמלצה היא על יריעה חזקה, איכותית ואטומה שתוכלו לסמוך עליה. 

האפשרות לרכוש ברזנט שקוף וגם לשלב אותו יחד עם יריעות בד אטומות הופכת את התוצאה הסופית הרבה יותר מעוצבת ומזמינה. כיום, בעלי עסקים שמזמינים סגירת חורף או כיסוי ברזנט מקבלים מוצר מעוצב ומרשים שכולל הדפסת לוגו ושימוש בצבעים שמאפיינים את העסק. הברזנט מאפשר המשך פעילות עסקית שגרתית גם בימים גשומים כך שמדובר בהשקעה נבונה לטווח ארוך. 

ברזנט שקוף וכל ברזנט אחר כדאי לרכוש אל מול חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום. הקפידו לבחור בחברה אמינה שאפשר לסמוך עליה ותצליחו לישון טוב יותר בלילה. ברזנט שקוף הפך בשנים האחרונות פופולרי במגזר הפרטי ובמגזר העסקי. השקיפות מביאה עמה מראה קליל ומואר מבלי לגרוע מהאטימות של הכיסוי. לאחר שתתקינו את הכיסוי השקוף תגלו שאפשר לראות את טיפות הגשם דרך הברזנט ולהישאר יבשים לחלוטין. בהתאם לצורך אפשר יהיה לשלב בכיסוי גם אופציה של חלונות שנפתחים ודלת. 


טואול - בניית אתרים