ניתן להגיע למפעלינו בא.ת ברקן לאיסוף בתיאום מראש בלבד. 

אודות    /     תקנון האתר     /     מאמרים     

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. רשתות צל
  6. /
  7. התקנת רשת צל בצורה נכונה

התקנת רשת צל בצורה נכונה ובטוחה


במדינה שטופת שמש כמו שלנו שבה עונת הקיץ נמשכת כמעט כל השנה, הביקוש לפתרונות הצללה הולך וגדל. חברת "ירושלמי תעשיות חבלים" המתמחה בייצור ושיווק מוצרי טקסטיל מזה 60 שנה, מציעה מגוון פתרונות הצללה המתאימים לשימושים שונים. אחד הפתרונות הזולים והיעילים להצללת שטחים גדולים וקטנים הוא באמצעות רשת צל.

אנו תופרים את כל סוגי הרשתות במידות על פי דרישת הלקוח. אנו מחזיקים במגוון רחב של רשתות צל החל מרשתות חד שכבתיות המתאימות לשימוש בענף החקלאות, המשך ברשתות דו שכבתיות המתאימות להצללה של מרפסות, גינות פרטיות / ציבוריות וכדומה ועד לרשתות מעכבות בעירה המיועדות לשימוש במוסדות ציבוריים כמו גני ילדים ובתי ספר.


דגשים לרכישת רשת צל:

בעת רכישת רשתות צל חשוב לשים לב לסוג הרשת, למידת הצפיפות שלה ולתכונות נוספות שיתאימו לצורך של הלקוח. בנוסף, יש לשים דגש על איכות הרשת ולבדוק את החוזק והעמידות שלה בתנאי מזג אוויר שונים, את רמת סינון קרינת UV ואת עמידותה בתקן הישראלי. אנו ב"ירושלמי תעשיות חבלים" תופרים חיזוקי שמשונית על מנת למנוע את קריעת הרשתות.


התקנת רשת צל

לאחר רכישת הרשת השלב הקריטי ביותר הוא שלב ההתקנה. קיימת חשיבות רבה לאופן התקנת הרשת כיוון שהפונקציונליות של הרשת תלויה במידה רבה באיכות התקנתה. התקנה מקצועית ויסודית תבטיח את עמידות הרשת גם בתנאי חום גבוה, רוחות עזות וגשמים חזקים.


שלבים להתקנת רשת צל

תהליך התקנת רשתות צל מורכב ממספר שלבים:
שלב ראשון – פריסת הרשת במרחב בו מתכוונים להתקין אותה.
שלב שני – חיבור לולאות הרשת בחבל. מומלץ לחבר כמה שיותר לולאות למתיחה טובה של הרשת.
שלב שלישי – הכנת עמדות עיגון חזקות ויציבות וקשירת קצוות הרשת אליהן תוך מתיחתה.
שלב רביעי – חיזוק בין החיבורים באמצעות לולאות או ווים.

"ירושלמי תעשיות חבלים" מקפידה על מוצרים באיכות מירבית ללא פשרות ושירות ללא תחרות. ניתן לרכוש את כל סוגי הרשתות על פי מידות בהזמנה אישית, ובמגוון רחב של צבעים: לבן, שמנת-אוף ווייט, בז', ירוק, כחול ושחור.


רשת צל בצבע בז' לבית

מאמרים מומלצים

אפשר לומר כי בעלי הבתים עם הגינות ברחבי מדינת ישראל מודעים היטב לעובדה, כי אחת ההנאות הגדולות ביותר הינה שהייה ממושכת בחוץ, שהיה נעימה תוך אירוח ואף ביצוע ארוחת ערב חגיגית
ניכר כי קיים היום מגוון רחב של פתרונות הצללה לגינה. אחד הפתרונות המובילים והטובים ביותר הוא רשתות הצל. שכן מדובר בפתרון מעולה להצללה של חללים שונים, פרטיים כמו גינה, מרפסת ועוד, או לחילופין חללים ציבוריים
אחת הבעיות הנפוצות ביותר בייחוד במדינת כמו שלנו היא הבעיה של טיפול בגינה תחת תנאי השמש הקשים של חודשי הקיץ. שכן ניתן לומר כי ישנו מגוון רחב של פתרונות הצללה שונים אך מלווים בלא מעט פתרונות
טואול - בניית אתרים