לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. רשתות צל
  4. התקנת רשת צל בצורה נכונה

התקנת רשת צל בצורה נכונה ובטוחה

 

במדינה שטופת שמש כמו שלנו שבה עונת הקיץ נמשכת כמעט כל השנה, הביקוש לפתרונות הצללה הולך וגדל. חברת "ירושלמי תעשיות חבלים" המתמחה בייצור ושיווק מוצרי טקסטיל מזה 60 שנה, מציעה מגוון פתרונות הצללה המתאימים לשימושים שונים. אחד הפתרונות הזולים והיעילים להצללת שטחים גדולים וקטנים הוא באמצעות רשת צל.

אנו תופרים את כל סוגי הרשתות במידות על פי דרישת הלקוח. אנו מחזיקים במגוון רחב של רשתות צל החל מרשתות חד שכבתיות המתאימות לשימוש בענף החקלאות, המשך ברשתות דו שכבתיות המתאימות להצללה של מרפסות, גינות פרטיות / ציבוריות וכדומה ועד לרשתות מעכבות בעירה המיועדות לשימוש במוסדות ציבוריים כמו גני ילדים ובתי ספר.

 

דגשים לרכישת רשת צל:

בעת רכישת רשתות צל חשוב לשים לב לסוג הרשת, למידת הצפיפות שלה ולתכונות נוספות שיתאימו לצורך של הלקוח. בנוסף, יש לשים דגש על איכות הרשת ולבדוק את החוזק והעמידות שלה בתנאי מזג אוויר שונים, את רמת סינון קרינת UV ואת עמידותה בתקן הישראלי. אנו ב"ירושלמי תעשיות חבלים" תופרים חיזוקי שמשונית על מנת למנוע את קריעת הרשתות.

 

התקנת רשת צל

לאחר רכישת הרשת השלב הקריטי ביותר הוא שלב ההתקנה. קיימת חשיבות רבה לאופן התקנת הרשת כיוון שהפונקציונליות של הרשת תלויה במידה רבה באיכות התקנתה. התקנה מקצועית ויסודית תבטיח את עמידות הרשת גם בתנאי חום גבוה, רוחות עזות וגשמים חזקים.

 

שלבים להתקנת רשת צל

תהליך התקנת רשתות צל מורכב ממספר שלבים:
שלב ראשון – פריסת הרשת במרחב בו מתכוונים להתקין אותה.
שלב שני – חיבור לולאות הרשת בחבל. מומלץ לחבר כמה שיותר לולאות למתיחה טובה של הרשת.
שלב שלישי – הכנת עמדות עיגון חזקות ויציבות וקשירת קצוות הרשת אליהן תוך מתיחתה.
שלב רביעי – חיזוק בין החיבורים באמצעות לולאות או ווים.

"ירושלמי תעשיות חבלים" מקפידה על מוצרים באיכות מירבית ללא פשרות ושירות ללא תחרות. ניתן לרכוש את כל סוגי הרשתות על פי מידות בהזמנה אישית, ובמגוון רחב של צבעים: לבן, שמנת-אוף ווייט, בז', ירוק, כחול ושחור.

 

רשת צל בצבע בז' לבית

מאמרים מומלצים

כאשר העונות משתנות והחורף מתקרב, חיוני לנקוט באמצעים יזומים כדי להגן על הנכס שלך מתנאי מזג האוויר הקשים. אנו בירושלמי תעשיות חבלים מבינים את חשיבות סגירת החורף ומציעים מגוון רחב של מוצרים שיסייעו לך לשמור על חפציכם בתקופה מאתגרת זו.
בכל הנוגע לשמירה על הנכסים היקרים שלך מפני פגעי מזג האוויר, ירושלמי תעשיות חבלים מסדרת אותך. עם ניסיון של למעלה מ-60 שנה בתעשיית הטקסטיל, ביססנו את עצמנו כאחת החברות המובילות בישראל לייצור ושיווק של חבלים, חוטים ועוד מגוון רחב של מוצרי טקסטיל. המומחיות שלנו משתרעת על ייצור ברזנטים מהשורה הראשונה שנועדו לענות על הצרכים המגוונים של כל לקוח.
במדריך זה אנו מתעמקים בגורמים החשובים של קניית ברזנט יחד עם הבנת הצרכים הספציפיים והתחשבות בגורמים כגון חומר, גודל, צורה ועמידות. עמידות בתנאי מזג אוויר זה הגורם בין החשובים ביותר בקניית ברזנט אשר יחזיק לטווח הארוך.
logo בניית אתרים