ניתן להגיע למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד. 

אודות    /     תקנון האתר     /     מאמרים     

  1. מאמרים
  2. /
  3. התקנת רשת צל בצורה נכונה ובטוחה

מאמרים


התקנת רשת צל בצורה נכונה ובטוחה

במדינה שטופת שמש כמו שלנו שבה עונת הקיץ נמשכת כמעט כל השנה, הביקוש לפתרונות הצללה הולך וגדל. חברת "ירושלמי תעשיות חבלים" המתמחה בייצור ושיווק מוצרי טקסטיל מזה 60 שנה, מציעה מגוון פתרונות הצללה המתאימים לשימושים שונים. אחד הפתרונות הזולים והיעילים להצללת שטחים גדולים וקטנים הוא באמצעות רשת צל.

אנו תופרים את כל סוגי הרשתות במידות על פי דרישת הלקוח. אנו מחזיקים במגוון רחב של רשתות צל החל מרשתות חד שכבתיות המתאימות לשימוש בענף החקלאות, המשך ברשתות דו שכבתיות המתאימות להצללה של מרפסות, גינות פרטיות / ציבוריות וכדומה ועד לרשתות מעכבות בעירה המיועדות לשימוש במוסדות ציבוריים כמו גני ילדים ובתי ספר.

דגשים לרכישת רשת צל:

בעת רכישת רשת צל חשוב לשים לב לסוג הרשת, למידת הצפיפות שלה ולתכונות נוספות שיתאימו לצורך של הלקוח. בנוסף, יש לשים דגש על איכות הרשת ולבדוק את החוזק והעמידות שלה בתנאי מזג אוויר שונים, את רמת סינון קרינת UV ואת עמידותה בתקן הישראלי. אנו ב"ירושלמי תעשיות חבלים" תופרים חיזוקי שמשונית על מנת למנוע את קריעת הרשתות.

התקנת רשת צל

לאחר רכישת הרשת השלב הקריטי ביותר הוא שלב ההתקנה. קיימת חשיבות רבה לאופן התקנת הרשת כיוון שהפונקציונליות של הרשת תלויה במידה רבה באיכות התקנתה. התקנה מקצועית ויסודית תבטיח את עמידות הרשת גם בתנאי חום גבוה, רוחות עזות וגשמים חזקים.

שלבים להתקנת רשת צל

תהליך התקנת רשת צל מורכב ממספר שלבים:
שלב ראשון – פריסת הרשת במרחב בו מתכוונים להתקין אותה.
שלב שני – חיבור לולאות הרשת בחבל. מומלץ לחבר כמה שיותר לולאות למתיחה טובה של הרשת.
שלב שלישי – הכנת עמדות עיגון חזקות ויציבות וקשירת קצוות הרשת אליהן תוך מתיחתה.
שלב רביעי – חיזוק בין החיבורים באמצעות לולאות או ווים.

"ירושלמי תעשיות חבלים" מקפידה על מוצרים באיכות מירבית ללא פשרות ושירות ללא תחרות. ניתן לרכוש את כל סוגי הרשתות על פי מידות בהזמנה אישית, ובמגוון רחב של צבעים: לבן, שמנת-אוף ווייט, בז', ירוק, כחול ושחור.

2all בניית אתרים