ניתן להגיע למפעלינו בא.ת ברקן לאיסוף בתיאום מראש בלבד. 

אודות    /     תקנון האתר     /     מאמרים     

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. רשתות צל
  6. /
  7. איך בוחרים רשתות צל?

איך בוחרים רשתות צל?

ניכר כי קיים היום מגוון רחב של פתרונות הצללה לגינה. אחד הפתרונות המובילים והטובים ביותר הוא רשתות צל. שכן מדובר בפתרון מעולה להצללה של חללים שונים, פרטיים כמו גינה, מרפסת ועוד, או לחילופין חללים ציבוריים. רשתות צל משלבות מספר רחב של יתרונות שונות בכל הנוגע לתחום ההצללה, לעומת פרגולה או גגון כזה או אחרת אשר עומדים באופן סטטי, השטח של רשת הצל גמיש הרבה יותר ואף ניתן לשינוי. על כן, יש לציין כי רשת ההצללה עמידה יותר לרוח ובאופן כללי ביחס לשאר פתרונות ההצללה המוצעים בשוק.

מה חשוב שתדעו טרם רכישת רשתות צל?


קיימים מגוון פרמטרים חשובים שיש להתייחס אליהם טרם ביצוע רכישת רשתות צל, ריכזנו עבורכם את הפרמטרים העיקריים ביותר:

צפיפות ומשקל הרשת - עבור חסימה אידיאלי ומירבית מפני קרני השמש אתם יכולים לבחור ברשת צל צפופה המורכבת משתי שכבות, שכן עשויה לשקול בין 200 ל-300 גרם למטר מרובע. משקל הרשת נגזר בהתאם לצורך וכן ככל שאתם דורשים בהגנה גבוהה יותר מפני השמש כך למעשה משקל הרשת עולה בהתאם. 

צבע הרשת - צבע הרשת הוא למעשה אחד הפרמטרים החשובים ביותר מאחר ומדובר באחד הדברים אשר קובעים את רמת המיגון מפני קרינת השמש. ניתן לציין כי תוכלו לרכוש רשתות צל במגוון רחב של צבעים אך חשוב לציין כי רשת צל בצבע כהה עשויה להגן באופן כמעט ומלא מפני השמש. 

מידת הרשת - מומלץ כי תרכשו רשת הצללה לפי הצרכים האישיים שלכם. במידה ומדובר ברכישה עבור בילוי בחוף הים עם המשפחה והחברים ניתן לומר באופן חד משמעי כי רשת צל קטנה יכולה לעשות את העבודה. 

מתלבטים איפה לרכוש את רשתות הצל החדשות שלכם ?על מנת להבטיח שתבצעו את הרכישה ברמת האיכות הגבוהה ביותר, אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רשתות צל רחב הנמצא אצלנו באתר ירושלמי.


איך בוחרים רשתות צל?

מאמרים מומלצים

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בייחוד במדינת כמו שלנו היא הבעיה של טיפול בגינה תחת תנאי השמש הקשים של חודשי הקיץ. שכן ניתן לומר כי ישנו מגוון רחב של פתרונות הצללה שונים אך מלווים בלא מעט פתרונות
אם הגעתם לכאן אתם ככל הנראה מחפשים מידע על מקרמה או מעוניינים לרכוש חוטי מקרמה איכותיים במחירים שווים לכל כיס. טרנד המקרמה החזיר לאופנה מלאכת יד שהייתה שמורה במשך זמן רב רק למעט מאוד נשים. יצירות מקרמה מצליחות להכניס אל הבית סגנון, אווירה ביתית חמימה ולהפוך אותו למיוחד במינו.
טואול - בניית אתרים