ניתן להגיע למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד. 

אודות    /     תקנון האתר     /     מאמרים     

  1. מאמרים
  2. /
  3. חוטי מקרמה

מאמרים


חוטי מקרמה

סוגים של חוטי מקרמה

הבסיס לכל יצירת מקרמה הוא חוטים איכותיים. חוטי מקרמה כדאי לרכוש מול ספקים שמתמחים בתחום ומקפידים להציע רק חוטים חזקים ועמידים שמתאימים למקרמה. כיום כאשר קיימת אופציה להזמנת חוטי מקרמה אונליין עם משלוח עד הבית – אין כל סיבה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר. החוטים נמכרים במגוון צבעים כך שתוכלו לשלב בכל יצירה כמה צבעים בקלות. אל יצירות המקרמה ניתן להוסיף גם חרוזים, מקלות עץ, צדפים ועוד. 


ההבדל העיקרי בין החוטים הוא בעובי ובצבע. אתם בוחרים בין חוט מקרמה בעובי של 3 מילימטר לבין חוט בעובי של 4 מילימטר או 5 מילימטר. החוט הרגיל הוא חוט מקרמה שזור וניתן לרכוש אותו בסלילים של 100 מטר. למראה מיוחד יותר תבחרו חוט מקרמה סינגל טוויסט בעובי של 4 מילימטר. גם החוט הזה משווק בסלילים של 100 מטר במבחר צבעים. קיימת גם אופציה לבחור חוט מקרמה שזור במראה טבעי. בהתאם לצורך תבחרו בחוטי שזירה דקים בעובי של 1-2 מילימטר. 


חוטי מקרמה נבחר מחדש בעבור כל יצירה בהתאם למידות, לסגנון העיצוב ולמראה המבוקש. כך למשל, כאשר מדובר בשטיח או במתקן תלייה לעציץ – נבחר בחוטים עבים. הקפידו תמיד לבחור בחוטים איכותיים ותיהנו מיצירת מקרמה מעוצבת, עמידה ומרשימה. חוטי מקרמה מקצועיים הם המפתח לעבודה נוחה ותוצאה סופית מרהיבה. 

איך בוחרים את הצבע של החוט?

מבחר הצבעים מגוון כך שהבחירה אינה פשוטה. בכל פעם בה תרצו לרכוש חוטים לקראת יצירה חדשה, תעמדו מול מגוון חוטים צבעוניים שמעוררים את בלוטות היצירה ואת החשק להזמין חוטים מכל הסוגים ולבלות שעות ארוכות ביצירה. שפע הצבעים והחוטים אכן מבלבל ומקשה עלינו לבחור את הפריטים שאנחנו זקוקים להם. פעמים רבות אנחנו משנים את דעתנו ברגע האחרון או בוחרים בסוג אחר של חוט בהיסח דעת. 


בכדי לחסוך לעצמכם קניות מיותרות ולמקד את הרכישה בפריטים שאתם צריכים, נמליץ להרכיב מראש את רשימת הקניות ולבצע את הקנייה בשעות הבוקר כאשר אתם רעננים והחשיבה שלכם פרקטית. עשו לעצמכם הרגל להזמין כמות מדויקת של חוטים לקראת כל פרויקט ותחסכו לעצמכם קנייה של פריטים מיותרים. 


2all בניית אתרים