ניתן להגיע למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד. 

אודות    /     תקנון האתר     /     מאמרים     

  1. מאמרים
  2. /
  3. מקרמה למכירה

מאמרים


מקרמה למכירה

איך מתמחרים את פריטי המקרמה?

יצירות מקרמה כובשות בסערה את הרשתות החברתיות ואת ענף העיצוב. כיום, בכל בית מעוצב נמצא לפחות פריט מקרמה אחד. יצירה עצמית של פריט מקרמה דורשת לימוד של הטכניקה ולא מעט סבלנות. סביר להניח שלאחר הדרכה קצרה ורכישת ציוד תצליחו גם אתם לייצור בעצמכם פריט מקרמה לעיצוב הבית (מתקן מקרמה לעציץ, שטיח קיר, לוכד חלומות ועוד), אך בכל זאת ישנם רבים שמעדיפים לרכוש פריטי מקרמה מוכנים.


הבסיס ליצירות מקרמה הוא חוטים. המחירים של החוטים אינם גבוהים אך עליכם לזכור שנדרשת כמות מכובדת של חוטים בעבור כל יצירה. העלות של פריט מקרמה אינה מגלמת רק את השווי של חומרי הגלם אלא גם את שעות העבודה הרבות ואת היכולות המקצועיות של היוצר/ת. פריטי מקרמה למכירה מתומחרים בהתאם לעלויות של חומרי הגלם, שעות העבודה הדרושות, המורכבות של העבודה, הגודל של הפריט ושימוש בתוספים כמו אבנים, חרוזים עשויים פימו, מוטות עץ ועוד.

סדנאות מקרמה

חיפוש מהיר אונליין יציג בפניכם אלפי סרטוני הדרכה בעזרתם תוכלו ללמוד איך להכין בעצמכם פריטי מקרמה. לימוד עצמי אפשרי בתחום אך הוא לא מתאים לכולם והרבה פחות מהנה מלימוד משותף בסדנה. סדנאות מקרמה הן הזדמנות להכיר חברים בעלי תחומי עניין דומים. אתם תופתעו לגלות שישנם רבים אחרים שנהנים ממלאכת יד לא פחות מכם. במהלך הסדנה תלמדו את הטכניקה ותכינו פריט אחד לפחות.


פריטי מקרמה למכירה

כאמור, אתם ממש לא חייבים להכין בעצמכם את פריטי המקרמה שלכם. קיימים היום אמני מקרמה רבים שישמחו למכור לכם את היצירות שלהם ואף לעצב בעבורכם פריט מקרמה לפי הזמנה. על מנת לקבל תמורה מלאה בעד כספכם נמליץ לכם לקרוא מעט אודות מקרמה ולבחון את המחירים בשוק. פריטי מקרמה למכירה תמצאו בלוחות של יד שנייה, ברשתות החברתיות ובאתרים שעוסקים במכירת חוטים וסדנאות יצירה. פועלים היום אמנים שמציעים מוצרי מקרמה למכירה בכל רחבי הארץ כך שאפשר למצוא חוטים למקרמה וגם פריטים מוכנים במחירים נוחים ובמשלוח מהיר עד הבית. 


2all בניית אתרים