ניתן להגיע למפעלינו בא.ת ברקן לאיסוף בתיאום מראש בלבד. 

אודות    /     תקנון האתר     /     מאמרים     

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. סגירת חורף
  6. /
  7. סגירות חורף

סגירות חורף

סגירות חורף הן פתרון נפלא עבור קירוי חללים פתוחים בעונת החורף ומאפשרות שימוש מרבי בשטח הקיים גם בתקופות הגשומות והסגריריות שבהן קשה לשהות בחוץ. סגירת חורף היא פתרון אידאלי לסגירת מרפסות, פרגולות, מסעדות ובתי קפה לקראת עונת החורף.

סגירת חורף נותנת תחושת חמימות ונחת ליושבים בה גם כאשר בחוץ קפוא וגשום. היא מהווה פתרון נפלא לכל מי שמעוניין לקרות מרפסות או פרגולות הן בבתים פרטיים והן במוסדות השונים לפי הצורך ואינה מצריכה אישורים מיוחדים של הרשויות. סגירת חורף ניתנת להתקנה באופן עצמאי וכאשר מגיע הקיץ ואין בה צורך יותר, ניתן לפרק אותה בקלות ובמהירות.


אפשרות להתקנת ברזנטים ולקיחת מידות בבית הלקוח עפ"י הזמנה אישית

מאמרים מומלצים

החלום הישראלי האידיאלי הוא בית מלווה בגינה שבה נוכל לשבת ולהירגע מכל העומס והלחץ אותו אנו חווים במהלך היום יום, לעשות על האש או שלחילופין לארח חברים. ניתן לציין באופן חד משמעי כי מזג האוויר במדינת ישראל
אנחנו הישראלים אוהבים מאוד את השמש החמימה שלנו ומנצלים כל הזדמנות לבלות בחוץ עם המשפחה והחברים. התקנה נכונה של פתרונות הצללה מבטיחה בילוי מהנה במתחם החיצוני בכל חודשי השנה. עם מתקן הצללה מבוסס בד שמשונית תיהנו ממתחם חיצוני מוצל מבלי לשבור כמה תכניות חיסכון או להגיש בקשה לקבלת היתר בנייה.
התקנה של רשתות צל אינה דורשת קבלת היתרי בנייה. מצאתם לעצמכם פתרון מהיר, יעיל ונגיש להצללה של שטחים קטנים וגדולים. רשתות צל מותקנות ללא צורך בשינויים במבנה. כל מה שצריך לעשות זה לפתוח את הרשת ולהתקין אותה מעל השטח. שימו לב, קיימים מארזים של רשתות צל שמיועדים להתקנה עצמית בעוד אחרים דורשים התקנה מקצועית.
טואול - בניית אתרים