לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. סגירת חורף
  6. /
  7. סגירות חורף

סגירת חורף: הפתרון המושלם למרפסות ופרגולות בעונת החורף

סגירות חורף הן פתרון נפלא עבור קירוי חללים פתוחים בעונת החורף ומאפשרות שימוש מרבי בשטח הקיים גם בתקופות הגשומות והסגריריות שבהן קשה לשהות בחוץ. סגירת חורף היא פתרון אידאלי לסגירת מרפסות, פרגולות, מסעדות ובתי קפה לקראת עונת החורף.

סגירת חורף נותנת תחושת חמימות ונחת ליושבים בה גם כאשר בחוץ קפוא וגשום. היא מהווה פתרון נפלא לכל מי שמעוניין לקרות מרפסות או פרגולות הן בבתים פרטיים והן במוסדות השונים לפי הצורך ואינה מצריכה אישורים מיוחדים של הרשויות. סגירת חורף ניתנת להתקנה באופן עצמאי וכאשר מגיע הקיץ ואין בה צורך יותר, ניתן לפרק אותה בקלות ובמהירות.


אפשרות להתקנת ברזנטים ולקיחת מידות בבית הלקוח עפ"י הזמנה אישית

מאמרים מומלצים

כאשר העונות משתנות והחורף מתקרב, חיוני לנקוט באמצעים יזומים כדי להגן על הנכס שלך מתנאי מזג האוויר הקשים. אנו בירושלמי תעשיות חבלים מבינים את חשיבות סגירת החורף ומציעים מגוון רחב של מוצרים שיסייעו לך לשמור על חפציכם בתקופה מאתגרת זו.
בכל הנוגע לשמירה על הנכסים היקרים שלך מפני פגעי מזג האוויר, ירושלמי תעשיות חבלים מסדרת אותך. עם ניסיון של למעלה מ-60 שנה בתעשיית הטקסטיל, ביססנו את עצמנו כאחת החברות המובילות בישראל לייצור ושיווק של חבלים, חוטים ועוד מגוון רחב של מוצרי טקסטיל. המומחיות שלנו משתרעת על ייצור ברזנטים מהשורה הראשונה שנועדו לענות על הצרכים המגוונים של כל לקוח.
במדריך זה אנו מתעמקים בגורמים החשובים של קניית ברזנט יחד עם הבנת הצרכים הספציפיים והתחשבות בגורמים כגון חומר, גודל, צורה ועמידות. עמידות בתנאי מזג אוויר זה הגורם בין החשובים ביותר בקניית ברזנט אשר יחזיק לטווח הארוך.
טואול - בניית אתרים