לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. סגירת חורף
  6. /
  7. סגירת חורף

התאמת המרפסת לכל עונות השנה

פתרונות סגירת מרפסת מאפשרים שימוש במתחם החיצוני בכל חודשי השנה. עם יריעות שמשונית שמקיפות את הפרגולה המרפסת הופכת בקלי קלות למתחם סגור ולכם תהיה אפשרות להציב בה פינת ישיבה או להפוך אותה לפינת משחקים בעבור הילדים. בעלי עסקים משתמשים בפתרונות סגירת חורף באופן קבוע. בתי קפה ומסעדות מתקינים פטריות חימום או מאווררים וממשיכים להשתמש במתחם החיצוני גם בימים גשומים או חמים במיוחד. 

 

סגירת חורף חיונית להגנה על מקומות פתוחים מפני האקלים החורפי. קיימים פתרונות קבועים שמתבססים על לוחות מתכת או אלומיניום ופתרונות פשוטים ומהירים יותר שמתבססים על שימוש ביריעות שמשונית. כיום, הבחירה הפופולרית ביותר היא יריעות שמשונית עשויות בדי ברזנט עמיד ועבה. 

 

מדוע כדאי לבחור בסגירת חורף עם שמשונית?

רגע לפני שאתם ממהרים להזמין מתקן סגירת חורף עשוי אלומיניום או מתכת – כדאי שתדעו שההתקנה דורשת קבלת היתר מהעירייה. יהיה זה מתקן סגירת חורף שלא תוכלו לפרק בקלות ובטח שלא תוכלו לקפל ולאחסן בארון. סגירת חורף עם שמשונית אינה דורשת היתרי בנייה היות והיא נחשבת לארעית. בנוסף, הבחירה בשמשונית תהיה גם הרבה יותר זולה בהשוואה למבנים עשויים אלומיניום. 


יתרון נוסף של שמשונית הוא האפשרות לשמור לעצמכם את האופציה לפירוק מהיר וקל. אם תבחרו בלוחות אלומיניום לא תוכלו לפרק בקלות את המתקן כאשר מתחשק לכם לשתות קפה במרפסת ביום חורף שמשי. בעלי המקצוע ממליצים היום על סגירה לחורף של מרפסות ומתחמים חיצוניים עם שמשונית. יריעות הבד האטומות מתאימות בצורה הטובה ביותר לאקלים הישראלי המשתנה. 


כיצד מתבצעת ההתקנה?

כל שעליכם לעשות בשביל ליהנות ממרפסת סגורה ואטומה לגשם עוד השבוע זה לייצור קשר ולהזמין יריעות לסגירת חורף על פי מידה. הצוות המקצועי יסייע לכם לבחור נכון בפתרון שמתאים לכם ולתנאים בשטח. בתוך מספר ימים היריעות כבר נמצאות בדרך אליכם להתקנה מהירה ופשוטה. לאחר כמה פעמים בהן תפרקו ותתקינו את היריעות בעצמכם תצליחו לעשות זאת בקלות בתוך מספר דקות. השימוש הנוח בבדי השמשונית הפך אותן למוצר חובה בעבור בתים שיש בהם מרפסות או חצר. 


סגירת חורף בצבע לבן

מאמרים מומלצים

מעוניינים בהתקנת רשת צל אצלכם במרפסת או בגינה? כאן תמצאו את כל מה שצריך לדעת בשביל לקבל את ההחלטה הנכונה.
עם מתקן סגירת חורף למרפסת אותו מתחם חיצוני שמשמש אתכם בימי הקיץ יוכל לשמש אתכם בכל חודשי השנה...
אם אתם מעוניינים ללמוד על בד יוטה הגעתם למקום הנכון. תמצאו כאן הסבר אודות הבד, מקורו והשימושים הנפוצים.
טואול - בניית אתרים