ניתן להגיע למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד. 

אודות    /     תקנון האתר     /     מאמרים     

  1. מאמרים
  2. /
  3. סגירת חורף לפרגולה

מאמרים


סגירת חורף לפרגולה

יש לכם מתחם חיצוני בעסק או בבית? אין כל סיבה שלא תיהנו ממנו ותשתמשו בו גם בימי החורף הסוערים ביותר. סגירת חורף לפרגולה מבטיחה שהמתחם החיצוני שלכם יישאר יבש מגשם ומוגן מרוחות. בשנים האחרונות מתקני סגירת חורף הפכו נפוצים בבתי קפה, חנויות ומתחמי אירועים בכל רחבי הארץ. בעלי העסקים מציבים שולחנות ומקבלים לקוחות במתחמים מקורים בפרגולה מוקפת בדי ברזנט. סגירת חורף לפרגולה מברזנט אפשר לבצע בקלות ובמהירות מבלי להיקלע להוצאה כספית גבוהה וללא צורך באישורי בנייה. עם כל כך הרבה יתרונות אין פלא שבעלי העסקים בוחרים בברזנט (יריעות שמשונית). 


איך מבצעים סגירת חוף לפרגולה ביום אחד?

הפתרון הפופולרי ביותר לסגירת חורף כיום הוא יריעות שמשונית אותן מתקינים מסביב לפרגולה, כך שהיריעות משמשות קירות והפרגולה ממלאת תפקיד של תקרה. כאשר מתקינים נכון את היריעות ומקפידים לעבוד על פי מידות מדויקות המתחם המקורה יהיה מוגן מגשם ורוחות. סגירת חורף לפרגולה עשויה יריעות שמשונית תהיה אטומה לחלוטין, אפשר יהיה להתקין בה מזגן בימי הקיץ. 


על מנת לקבל את התמורה הטובה ביותר בעד כספכם תבחרו במיטב אנשי המקצוע וביריעות שמשונית איכותיות. את היריעות מכינים על פי מידה מדויקת ומלחימים במכונת הלחמה כך שלא יהיו תפרים דרכם מי גשם עלולים לחדור אל המתחם. את יריעות שמשונית אפשר להזמין בכמה צבעים עם אופציה של שימוש ביריעות שקופות שמדמות חלון. ניתן להוסיף ליריעות חלונות שקופים בדוגמה רגילה או בסגנון של חלון בלגי (משבצות). 


התקנת פסי טבעות פנימיים

אם תרצו שתהיה לכם אופציה לנקודות קשירה בחלק החיצוני או הפנימי של היריעה כדאי ליצור בה מראש נקודות קשירה. אפשר וכדאי ליצור פס טבעות מולחם בכל יריעת סגירה חורף לפרגולה ולאפשר כך שימוש נוח יותר תוך שמירת האטימות (קשירה ללא תפרים). 


התקנה של רוכסנים

תוספת של רוכסן ביריעות סגירת חורף חיונית ליצירת פתח כניסה או יציאה. הרוכסן מאפשר יצירת פתח תוך גלגול של היריעה כלפי מעלה וקשירה עם רצועות. שימו לב שנעשה שימוש ברוכסנים איכותיים ועמידים שתואמים את היריעות העבות. 2all בניית אתרים