לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. סגירת חורף
  6. /
  7. סגירת חורף לפרגולה

סגירת חורף לפרגולה

יש לכם מתחם חיצוני בעסק או בבית? אין כל סיבה שלא תיהנו ממנו ותשתמשו בו גם בימי החורף הסוערים ביותר. סגירת חורף לפרגולה מבטיחה שהמתחם החיצוני שלכם יישאר יבש מגשם ומוגן מרוחות. בשנים האחרונות מתקני סגירת חורף הפכו נפוצים בבתי קפה, חנויות ומתחמי אירועים בכל רחבי הארץ. בעלי העסקים מציבים שולחנות ומקבלים לקוחות במתחמים מקורים בפרגולה מוקפת בדי ברזנט. סגירת חורף לפרגולה מברזנט אפשר לבצע בקלות ובמהירות מבלי להיקלע להוצאה כספית גבוהה וללא צורך באישורי בנייה. עם כל כך הרבה יתרונות אין פלא שבעלי העסקים בוחרים בברזנט (יריעות שמשונית). 

 

איך מבצעים סגירת חורף לפרגולה ביום אחד?

הפתרון הפופולרי ביותר לסגירת חורף כיום הוא יריעות שמשונית אותן מתקינים מסביב לפרגולה, כך שהיריעות משמשות קירות והפרגולה ממלאת תפקיד של תקרה. כאשר מתקינים נכון את היריעות ומקפידים לעבוד על פי מידות מדויקות המתחם המקורה יהיה מוגן מגשם ורוחות. סגירת חורף לפרגולה עשויה יריעות שמשונית תהיה אטומה לחלוטין, אפשר יהיה להתקין בה מזגן בימי הקיץ. 

 

על מנת לקבל את התמורה הטובה ביותר בעד כספכם תבחרו במיטב אנשי המקצוע וביריעות שמשונית איכותיות. את היריעות מכינים על פי מידה מדויקת ומלחימים במכונת הלחמה כך שלא יהיו תפרים דרכם מי גשם עלולים לחדור אל המתחם. את יריעות שמשונית אפשר להזמין בכמה צבעים עם אופציה של שימוש ביריעות שקופות שמדמות חלון. ניתן להוסיף ליריעות חלונות שקופים בדוגמה רגילה או בסגנון של חלון בלגי (משבצות). 


התקנת פסי טבעות פנימיים

אם תרצו שתהיה לכם אופציה לנקודות קשירה בחלק החיצוני או הפנימי של היריעה כדאי ליצור בה מראש נקודות קשירה. אפשר וכדאי ליצור פס טבעות מולחם בכל יריעת סגירה חורף לפרגולה ולאפשר כך שימוש נוח יותר תוך שמירת האטימות (קשירה ללא תפרים). 


התקנה של רוכסנים

תוספת של רוכסן ביריעות סגירת חורף חיונית ליצירת פתח כניסה או יציאה. הרוכסן מאפשר יצירת פתח תוך גלגול של היריעה כלפי מעלה וקשירה עם רצועות. שימו לב שנעשה שימוש ברוכסנים איכותיים ועמידים שתואמים את היריעות העבות. 


מאמר סגירת חורף לפרגולה

מאמרים מומלצים

כאשר העונות משתנות והחורף מתקרב, חיוני לנקוט באמצעים יזומים כדי להגן על הנכס שלך מתנאי מזג האוויר הקשים. אנו בירושלמי תעשיות חבלים מבינים את חשיבות סגירת החורף ומציעים מגוון רחב של מוצרים שיסייעו לך לשמור על חפציכם בתקופה מאתגרת זו.
בכל הנוגע לשמירה על הנכסים היקרים שלך מפני פגעי מזג האוויר, ירושלמי תעשיות חבלים מסדרת אותך. עם ניסיון של למעלה מ-60 שנה בתעשיית הטקסטיל, ביססנו את עצמנו כאחת החברות המובילות בישראל לייצור ושיווק של חבלים, חוטים ועוד מגוון רחב של מוצרי טקסטיל. המומחיות שלנו משתרעת על ייצור ברזנטים מהשורה הראשונה שנועדו לענות על הצרכים המגוונים של כל לקוח.
במדריך זה אנו מתעמקים בגורמים החשובים של קניית ברזנט יחד עם הבנת הצרכים הספציפיים והתחשבות בגורמים כגון חומר, גודל, צורה ועמידות. עמידות בתנאי מזג אוויר זה הגורם בין החשובים ביותר בקניית ברזנט אשר יחזיק לטווח הארוך.
טואול - בניית אתרים