ניתן להגיע למפעלינו בא.ת ברקן לאיסוף בתיאום מראש בלבד. 

אודות    /     תקנון האתר     /     מאמרים     

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. סגירת חורף
  6. /
  7. סגירת חורף לפרגולה

סגירת חורף לפרגולה

יש לכם מתחם חיצוני בעסק או בבית? אין כל סיבה שלא תיהנו ממנו ותשתמשו בו גם בימי החורף הסוערים ביותר. סגירת חורף לפרגולה מבטיחה שהמתחם החיצוני שלכם יישאר יבש מגשם ומוגן מרוחות. בשנים האחרונות מתקני סגירת חורף הפכו נפוצים בבתי קפה, חנויות ומתחמי אירועים בכל רחבי הארץ. בעלי העסקים מציבים שולחנות ומקבלים לקוחות במתחמים מקורים בפרגולה מוקפת בדי ברזנט. סגירת חורף לפרגולה מברזנט אפשר לבצע בקלות ובמהירות מבלי להיקלע להוצאה כספית גבוהה וללא צורך באישורי בנייה. עם כל כך הרבה יתרונות אין פלא שבעלי העסקים בוחרים בברזנט (יריעות שמשונית). 


איך מבצעים סגירת חורף לפרגולה ביום אחד?

הפתרון הפופולרי ביותר לסגירת חורף כיום הוא יריעות שמשונית אותן מתקינים מסביב לפרגולה, כך שהיריעות משמשות קירות והפרגולה ממלאת תפקיד של תקרה. כאשר מתקינים נכון את היריעות ומקפידים לעבוד על פי מידות מדויקות המתחם המקורה יהיה מוגן מגשם ורוחות. סגירת חורף לפרגולה עשויה יריעות שמשונית תהיה אטומה לחלוטין, אפשר יהיה להתקין בה מזגן בימי הקיץ. 


מאמר סגירת חורף לפרגולה

על מנת לקבל את התמורה הטובה ביותר בעד כספכם תבחרו במיטב אנשי המקצוע וביריעות שמשונית איכותיות. את היריעות מכינים על פי מידה מדויקת ומלחימים במכונת הלחמה כך שלא יהיו תפרים דרכם מי גשם עלולים לחדור אל המתחם. את יריעות שמשונית אפשר להזמין בכמה צבעים עם אופציה של שימוש ביריעות שקופות שמדמות חלון. ניתן להוסיף ליריעות חלונות שקופים בדוגמה רגילה או בסגנון של חלון בלגי (משבצות). 


התקנת פסי טבעות פנימיים

אם תרצו שתהיה לכם אופציה לנקודות קשירה בחלק החיצוני או הפנימי של היריעה כדאי ליצור בה מראש נקודות קשירה. אפשר וכדאי ליצור פס טבעות מולחם בכל יריעת סגירה חורף לפרגולה ולאפשר כך שימוש נוח יותר תוך שמירת האטימות (קשירה ללא תפרים). 


התקנה של רוכסנים

תוספת של רוכסן ביריעות סגירת חורף חיונית ליצירת פתח כניסה או יציאה. הרוכסן מאפשר יצירת פתח תוך גלגול של היריעה כלפי מעלה וקשירה עם רצועות. שימו לב שנעשה שימוש ברוכסנים איכותיים ועמידים שתואמים את היריעות העבות. מאמרים מומלצים

אפשר לומר כי בעלי הבתים עם הגינות ברחבי מדינת ישראל מודעים היטב לעובדה, כי אחת ההנאות הגדולות ביותר הינה שהייה ממושכת בחוץ, שהיה נעימה תוך אירוח ואף ביצוע ארוחת ערב חגיגית
מעוניינים בהתקנת רשת צל אצלכם במרפסת או בגינה? כאן תמצאו את כל מה שצריך לדעת בשביל לקבל את ההחלטה הנכונה. התקנה מקצועית של רשתות צל תבטיח הצללה מלאה במתחם כך שהשמש המסנוורת לא תטריד אתכם יותר. האקלים הישראלי מאופיין בימים שטופי שמש ומזג אוויר נהדר, אל תוותרו על הבילוי בחצר או במרפסת רק בגלל שמש חזקה. התקנה של רשת צל אינה דורשת קבלת היתרי בנייה או ביצוע שינויים במבנה. ניתן לכסות בקלות שטח גדול ברשת צל בטיחותית ועמידה. קיימים דגמים עמידים בפני גשמים.
עם מתקן סגירת חורף למרפסת אותו מתחם חיצוני שמשמש אתכם בימי הקיץ יוכל לשמש אתכם בכל חודשי השנה. סגירת חורף פשוטה ומהירה עשויה בדים מותקנת במרפסת ואינה דורשת היתרי בנייה. המתקן מתאים לכל סוגי העסקים ומאפשר הצבת שולחנות וכסאות, דוכנים, סחורה ועוד. עם הפתרון הנכון אתם תצליחו להמשיך לספק שירות מצוין לכלל הלקוחות שלכם. אצלכם בעסק תהיה קבלת פנים חמימה גם בימי החורף הקרים והסוערים ביותר.
טואול - בניית אתרים