לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. רשתות צל
  4. סוגי רשתות צל

סוגי רשתות צל

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בייחוד במדינת כמו שלנו היא הבעיה של טיפול בגינה תחת תנאי השמש הקשים של חודשי הקיץ. שכן ניתן לומר כי ישנו מגוון רחב של פתרונות הצללה שונים אך מלווים בלא מעט פתרונות, פרגולה לדוגמא היא פתרון נחמד ויפה, אך ההשקעה הכספית הכרוכה בהתקנת פרגולה יקרה ביחס לפתרון. רשתות צל מהוות אלטרנטיבה מצויינת וזולה ביחס לשאר המחירים הלא הגיוניים בשוק ועל כן, מספקת פתרון הצללה מעולה שעונה על כל הדרישות הרלוונטיות. לרשת צל מגוון רחב של שימושים וביניהם הגנה על צמחייה, הצללת בריכות, הצללת חנייה, הצללת שטחים פתוחים וכן הלאה וכן הלאה. יש לציין כי ישנם סוגים שונים של רשתות צל אשר תוכלו לבחור מתוכן, במאמר הבא ריכזנו עבורכם מספר סוגים שונים של רשתות צל שתוכלו למצוא כיום במגוון החנויות השונות ברחבי הארץ:

• רשת צל בעלת שכבה כפולה - רשתות צל העשויות משכבת הצללה כפולה שמטרתה לספק הצללה מקסימלית ועל כן מדובר בדגם עמיד ביחס לרשת חד שכבתית. נוסף על האמור רשת צל בעלת שכבה כפולה מגיעה בשילוב שני צבעים שונים תוך הענקה של 80 אחוז הצללה. 

• רשת צל חד שכבתית - רשת צל חד שכבתית נחשב למעשה כרשת הצל הנפוצה ביותר בשוק, רשת צל המגיעה במשקל של 140 גרם בלבד למטר מרובע. רשת הצל החד שכבתית תספק לכם פתרון הצללה מעולה באחוזים שתוכלו לבחור בהתאם לצורך. 

• רשת צל מעכב בעירה - אחד מרשתות הצל הנפוצים ביותר בקרב מוסדות חינוך ומוסדות ציבוריים כאלו ואחרים שכן הרשת עומדת התקני בטיחות האש - היא רשת צל מעכב בעירה. מדובר ברשת צל עבה ביותר אשר נועדה לעבודה בתנאים קשים.

סוגי רשתות צל

מאמרים מומלצים

ניכר כי קיים היום מגוון רחב של פתרונות הצללה לגינה. אחד הפתרונות המובילים והטובים ביותר הוא רשתות הצל.
החלום הישראלי האידיאלי הוא בית מלווה בגינה שבה נוכל לשבת ולהירגע מכל העומס והלחץ אותו אנו חווים במהלך היום יום..
logo בניית אתרים