לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. רשתות צל
  4. רשתות צל

רשתות צל- מה שחשוב לדעת

רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש רשתות צל במחיר מבצע כדאי לוודא שאכן בחרתם במתקן שתואם את המידה המבוקשת ואת תנאי השטח. שימו לב שהרשת מכסה את החצר כולה ומעניקה הגנה מקסימלית מפני השמש. כעת תתבקשו לבחור בצבע מועדף (שחור, כחול, אדום, ירוק, לבן ועוד). ההתקנה של הרשת מתבססת על רצועות חיזוק, טבעות, לולאות, עמודי תמיכה וחבלים. כל עוד הקפדתם על התקנה מקצועית התוצאה תהיה רשת צל עמידה למספר שנים של שימוש מהנה.

איזה בד כדאי לבחור?

שימוש בבד לייקרה לרשתות צל מבטיח סינון של כ-95% מהקרינה של השמש. מתחת לרשת צל עשויה בד לייקרה הילדים יוכלו לשחק בהנאה, אפשר להציב בריכה ביתית ולמקם את פינת הישיבה. רשתות צל עשויות בד לייקרה מתאימות להתקנה בגינות, מרפסות ומתחמי נופש ועסקים. האלסטיות של הבד מבטיחה מתיחה קלה ונוחה.

מדוע חשוב להקפיד על התקנה מקצועית?

מתקני הצללה מכל הסוגים שאינם מותקנים בצורה מקצועית ונכונה מהווים סכנה. יש להקפיד על הצבת מוטות התמיכה במיקום הנכון, שימוש בכבלים עמידים וחיבור בטיחותי של המתקן כולו. אם לא בוצעה התקנה מקצועית הרשת צל עלולה להתפרק או לקרוס עם כל משב רוח קל. מעוניינים במתקן הצללה יציב שמתאים גם לחודשי החורף? אל תתפשרו פחות מהתקנה מקצועית וציינו זאת בפני המתקין. חשוב להבהיר שכל סוגי הבדים מפתחים בלאי בחשיפה ממושכת לשמש, רוח וגשם. ייתכן ותתבקשו להחליף את הבד אחת למספר שנים.

התקנה של כל סוגי פתרונות ההצללה יש להתאים לתנאים בשטח. עליכם לבחון את סוג הקרקע ולוודא שהיא מסוגלת לאחוז ביסודות. כך למשל, התקנה על חול ים רך אינה זהה להתקנה על שטח אדמה קרקע סלעית. 

 

רשת צל בצבע שחור

מאמרים מומלצים

אנו בירושלמי תעשיות חבלים מתגאים בניסיוננו הרב ובמומחיותנו בתחום הטקסטיל. עם למעלה מ-60 שנות פעילות בישראל, ביססנו את עצמנו כאחד המובילים בייצור ושיווק חבלים וחוטים. בעוד שהחבלים שלנו פונים לתעשיות שונות כמו בנייה, חקלאות וימי, אנו מציעים גם מגוון רחב של מוצרי טקסטיל אחרים.
ניכר כי קיים היום מגוון רחב של פתרונות הצללה לגינה. אחד הפתרונות המובילים והטובים ביותר הוא רשתות הצל.
logo בניית אתרים