לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. רשתות צל
  6. /
  7. רשת צל

התקנת רשת צל: המלצות להתקנה בטוחה ויציבה בעצמכם

כעת לאחר שבחרתם דגם רשת צל מתאים נותר לכם רק לתאם את ההתקנה. רוב הלקוחות בוחרים בהתקנה מקצועית ומבטיחים לעצמם כך מתקן הצללה בטיחותי ועמיד. שיטת ההתקנה נבחרת בהתאם לתנאים בשטח כאשר במידת האפשר נעשה שימוש במתקנים קיימים כמו גגון, פרגולה ועמודים תומכים. אם החלטתם להתקין בעצמכם רשת צל עליכם לסקור תחילה את השטח, לתכנן את ההתקנה ולהצטייד בחבל עמיד או כבל מתכת. החבל מתחבר אל עמודי התמיכה הייעודיים. התקנת עמודי התמיכה מחייבת חפירה לעומק באדמה (התקנה בגינה). אם לא תייצבו נכון את עמודי התמיכה המתקן כולו לא יהיה יציב מספיק.

התקנה עצמית אפשרית אך חשוב להבין שאין מדובר במשימה פשוטה. אם אנכם בטוחים ביכולת שלכם להשלים את המשימה ולהבטיח מתקן הצללה יציב ובטיחותי – השאירו את העבודה לאנשי מקצוע. את עבודת ההתקנה נתאם ליום בהיר ונטול רוחות או גשמים. התקנה עצמית תהפוך פשוטה יותר בשניים. בקשו מחבר בעל ידי זהב או ניסיון בתחום לסייע לכם. הרחיקו מהאזור ילדים וחיות מחמד במהלך ההתקנה.

מתיחה חזקה ככל האפשר

השלב הראשון יהיה פריסה של הרשת צל במלואה על הקרקע לטובת בדיקת איכות וחיבור של החבלים אל הלולאות. במהלך ההתקנה תרצו להשיג מתיחה מקסימלית של הרשת. כדאי להשתמש בכמה שיותר נקודות עגינה כאשר החיבור מתבצע בעזרת שאקלים. חיבורים אלכסונים יוצרים מתיחה טובה של הרשת והופכים אותה לעמידה יותר. סיימתם לחבר את הרשת? זה הזמן להתקין אותה על המוטות תוך הקפדה יתרה על כללי הבטיחות הדרושים לעבודה בגובה.

 

רשת צל לבית

מאמרים מומלצים

אפשר לומר כי בעלי הבתים עם הגינות ברחבי מדינת ישראל מודעים היטב לעובדה, כי אחת ההנאות הגדולות ביותר...
ניכר כי קיים היום מגוון רחב של פתרונות הצללה לגינה. אחד הפתרונות המובילים והטובים ביותר הוא רשתות הצל.
אחת הבעיות הנפוצות ביותר בייחוד במדינת כמו שלנו היא הבעיה של טיפול בגינה תחת תנאי השמש הקשים של חודשי הקיץ.
טואול - בניית אתרים