ניתן להגיע למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד. 

אודות    /     תקנון האתר     /     מאמרים     

  1. מאמרים
  2. /
  3. שמשונית

מאמרים


שמשונית

יריעות שמשונית הן פתרון הצללה מהיר, יעיל, אטום למים וקל להתקנה. ניתן לרכוש את היריעות על פי מידות מדויקות במגוון רחב של צבעים. אם אתם מחפשים פתרון הצללה לחצר הבית, למרפסת או לבית העסק – אתם יכולים להיות בטוחים שתיהנו מהשמשונית. 


האם השמשונית עמידה בפני חדירת מים?

היריעות מיוצרות בטכניקה חדישה של הלחמה כך שמובטחת עמידות גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים. שמשונית עמידה למשך מספר שנים ללא התכווצות או התעוותות. יש ליריעות גם את היכולת לחסום קרינה כך שהן מצוינות גם כפתרון הצללה. בימי החורף תיהנו מהגנה מפני גשמים ובימי הקיץ מהגנה מפני קרני השמש החזקות. 


סגירת חורף מהירה לפרגולה

מתקני פרגולה מהווים פתרון הצללה חלקי בלבד ואינם מספקים הגנה מפני השמש. אם נרצה להוסיף לפרגולה "קירות" ולהפוך אותה כך לאטומה לחדירה מים נזמין יריעות סגירת חורף שמשונית. היריעות יותקנו מסביב לפרגולה ולעתים גם מעליה. על מנת להבטיח חדירת אור ניתן יהיה לבחור ביריעות עם תוספת של חלון שקוף (עשוי בד שקוף). 

עם יריעות שמשונית אפשר להפוך את הפרגולה לחדר זמני אטום לחדירת מים ורוחות. בישראל אין ימי גשם רבים, כך שאפשר להסתפק במתקן הצללה זמני עשוי יריעות אותן מותחים וקושרים סביב. אם זה נראה לכם מסובך נבהיר שזה פשוט מאוד. בתוך 10 דקות של עבודה תצליחו להתקין את היריעות וגם לפרק אותן לפי צורך. יש להקפיד לאחסן את השימושנית במקום יבש ומוצל כאשר היא אינה בשימוש. 


יתרונות של סגירת חורף למרפסות בתים

מזג האוויר משפיע בצורה ניכרת על ריהוט הגן שלנו ועל האפשרות להשתמש במרפסת או בגינה. התקנה של פתרון סגירת חורף מאפשרת לנו להמשיך לעשות שימוש קבוע במרפסת ללא תלות בתנאי מזג האוויר. הגנה על ריהוט הגן מפני השמש מאריכה את חייהם בעוד מספר שנים. בהשקעה כספית לא גבוהה אתם זוכים באפשרות להמשיך להשתמש בפינת הישיבה שבמרפסת גם בימי החורף הקרים ובימי הקיץ החמים. תוספת של מתקני חימום או מזגן נייד תבטיח טמפרטורה נעימה במרפסת הסגורה. אל תוותרו על האפשרות ליהנות מעוד "חדר" בבית. 


2all בניית אתרים