לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. שמשונית
  4. שמשונית למרפסת

שמשונית למרפסת

מחפשים את הדרך להפוך את המרפסת למתחם מוגן מגשם בלי לשלם הרבה וללא צורך באישורי בנייה? יריעות שמשונית למרפסת מאפשרות סגירה מהירה של כל סוגי המרפסות תוך התחייבות לאטימות מפני גשם ורוחות. השימוש ביריעות שמשונית מאפשר גם התקנה מהירה ופירוק מהיר לפי צורך. רשימת היתרונות של השמשונית כוללת גם את האפשרות לבחור בצבע שאתם אוהבים ולשלב גם בדים שקופים למראה של חלונות וחדירת אור טבעי אל המתחם. 

 

מתי כדאי להתקין שמשונית למרפסת?

תוספת של מרפסת משדרגת את איכות החיים בבית ומעלה את הערך של הנכס. כעת כאשר הגשמתם את החלום ועברתם לגור בבית עם מרפסת, אין כל סיבה שלא תיהנו מהמרפסת שלכם בכל חודשי השנה. התקנת שמשונית למרפסת מתאימה למרפסות קטנות וגדולות.

 

שמשונית למרפסת בצבעים

התקנה וקיפול של סגירת מרפסת

ממש כפי שנרצה להתקין במהירות ובקלות את היריעות לסגירת המרפסת בחורף, כך נרצה גם את האופציה לפרק את הברזנט בקלות ולהחזיר לעצמנו את מרפסת השמש האהובה. בדי שמשונית למרפסת מאפשרים התקנה מהירה וגם פירוק מהיר. אתם יכולים להתקין ולפרק את היריעות בעצמכם. בכל זמן בו היריעות אינן נמצאות בשימוש נאחסן אותן במקום יבש ומוצל. 

 

שימוש בבדי שמשונית בקיץ

אם חשבתם שבדי שמשונית שימושיים רק להגנה מפני גשמים, כדאי שתדעו שהם מתאימים גם כפתרון הצללה. השמש הישראלית החמימה מהווה יתרון גדול, אך בו זמנית עלינו גם להקפיד להגן על עצמנו ועל הרהיטים שנמצאים במרפסת מפניה. בדי שמשונית שמותקנים מסביב לפרגולה, על הפרגולה או רק באחד מהצדדים שלה מצליחים לספק הגנה מפני השמש. אתם תיהנו הרבה יותר לבלות במרפסת כאשר היא מוצלת במלואה או באופן חלקי. 

 

מה מתאים למרפסת שלי?

שמשוניות אפשר להזמין היום על פי מידה מדויקת כך שמובטחת התאמה מלאה למידות של המרפסת והפרגולה. שימוש בטכניקות הלחמה חדישות מבטיח עמידות של הבד גם בתנאי מזג אוויר קשים. השמשונית שומרת את המרפסת שלכם יבשה גם בימי החורף הסוערים ביותר. 

 


מאמרים מומלצים

במדריך זה אנו מתעמקים בגורמים החשובים של קניית ברזנט יחד עם הבנת הצרכים הספציפיים והתחשבות בגורמים כגון חומר, גודל, צורה ועמידות. עמידות בתנאי מזג אוויר זה הגורם בין החשובים ביותר בקניית ברזנט אשר יחזיק לטווח הארוך.
ניכר כי קיים היום מגוון רחב של פתרונות הצללה לגינה. אחד הפתרונות המובילים והטובים ביותר הוא רשתות הצל.
logo בניית אתרים