לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. סגירת חורף
  6. /
  7. סגירת חורף למסעדות

סגירת חורף למסעדות

מעוניינים להמשיך לעבוד באותו ההיקף גם בימי החורף הקרים והגשומים? עם מתקן סגירת חורף למסעדות תוכלו להעניק ללקוחות שלכם את התחושה שהם נמצאים בתוך מסעדה חמימה ונעימה גם כאשר הם יושבים בשולחנות שממוקמים במתחם חיצוני. כיסוי סגירת חורף למסעדות הוא פתרון פרקטי וזול שמאפשר לכם להשתמש בכל השטח של העסק בכל תנאי מזג אוויר. גם כאשר מזג האוויר גשום תוכלו להמשיך להציב שולחנות במרפסת של בית הקפה או להציג מוצרים למכירה מחוץ לבית העסק. 

את כיסוי סגירת החורף ניתן לפרק ולהתקין לפי צורך. רוב בעלי העסקים מתקינים אותו בתחילת העונה ומפרקים אותו רק בסיומה. דגמים חדשים כוללים חלונות, פתח דלת ואופציה לגלול מעלה את דפנות הכיסוי באופן חלקי או מלא. ישנם בעלי עסקים שמשתמשים בכיסוי בכל חודשי השנה. בעונת החורף הכיסוי מאפשר חימום של המתחם החיצוני ובעונת הקיץ מיזוג והצללה. 

איך מזמינים סגירת חורף למסעדות?

אם אתם מזמינים לראשונה כיסוי סגירת חורף למסעדה שלכם – אתם זקוקים לצוות מקצועי ומנוסה שמקפיד על איכות, שירות אדיב ועמידה בזמנים. התחרותיות הרבה בענף המסעדות בישראל אינה מאפשרת לכם לעבוד בהיקף מצומצם אפילו יום אחד. אתם זקוקים לכיסוי סגירת חורף איכותי, עמיד, נוח ומעוצב. הכיסוי יאפשר ללקוחות שלכם להרגיש את האווירה בחוץ ובו זמנית ליהנות גם מהאווירה בפנים. כיסוי איכותי ונכון ידאג שיהיה ללקוחות שלכם נעים כך שהם יישארו במסעדה זמן רב יותר, יזמינו קינוח, יזמינו עוד סיבוב של שתייה ואתם תגדילו את הרווחים שלכם. 

כיסוי סגירת חורף למסעדות מעמיד לרשותכם את מלוא השטח בכל מזג אוויר. שימוש בבדים איכותיים וטכניקות תפירה מתקדמות מבטיח עמידות לאורך שנים ואטימות מלאה. השימוש בכיסוי נוח ונגיש כך שלאחר ההתקנה הראשונית תצליחו לתחזק את הכיסוי בעצמכם ללא כל קושי. התוצאה הסופית תהיה פרקטית, אסתטית, יעילה, נוחה, מזמינה ויעילה. כדאי לשלב במתחם החיצוני שסגרתם אמצעי חימום בכדי להבטיח חמימות מזמינה. ניתן להזמין את הכיסוי בכל מידה ובמבחר צבעים. כל כיסוי נתפר בהתאמה אישית לאחר קבלת ההזמנה. הצוות המקצועי דואג שאתם תקבלו מענה מלא ותפיקו מקסימום תועלת מהכיסוי החדש. 


טואול - בניית אתרים