לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. סגירת חורף
  6. /
  7. סגירת חורף למרפסת

סגירת חורף למרפסת

כיסוי סגירת חורף למרפסת בבית או בבית העסק מספק לכם הגנה מפני גשמים ורוח. אלו שכבר משתמשים בכיסוי סגירת חורף איכותי מצליחים להשתמש בשטח של המרפסת גם בימים גשומים. בחירה חכמה של הכיסוי שמתאים לכם תאפשר המשך שימוש רגיל לחלוטין במתחם החיצוני גם בימים הסוערים ביותר. כך למשל, ניתן יהיה להמשיך לאחסן ריהוט גן במרפסת ללא חשש, לשבת בפינת הישיבה, להשאיר את המלונה של הכלב במרפסת ועוד. 

אם יש לכם בבית מרפסת כיסוי סגירת חורף הוא מוצר בסיסי בעבורכם. אין כל סיבה שתוותרו על השימוש במרפסת רק בגלל מזג אוויר סוער. הכיסוי מספק הגנה מלאה כך שאתם תרגישו שאתם בתוך הבית למרות שבפועל אתם נמצאים במתחם חיצוני.

כמה עולה כיסוי סגירת חורף למרפסת?

מחירים של כיסויים למרפסת נקבעים בהתאם לגודל של הכיסוי (עלות חומר הגלם), סוג היריעה, צורך במידות מיוחדות או תפירה רבה, דרישה לשלב יריעות שקופות ומורכבות ההתקנה. על מנת לספק הצעת מחיר מדויקת נדרשים פרטים ספציפיים אודות הכיסוי הדרוש, המתחם והשימושים הצפויים. הצוות המקצועי של החברה מנוסה מאוד ומכיר היטב את האקלים הישראלי ואת היתרונות והחסרות של כל כיסוי.  כל לקוח מקבל סגירת חורף למרפסת בהתאמה אישית תוך מתן מענה מדויק לצרכים, לציפיות ולתנאים בשטח. 

האם ההתקנה דורשת אישור?

כיסוי סגירת חורף למרפסת אינו מתפרש כבנייה ובהתאם לכך אינו מחייב אתכם בקבלת היתר מהרשות המקומית. הדרישה היחידה היא שלא יהיו חריגות מהשטח שבבעלותכם או מהשטח שמוגדר לעסק. כל עוד לא חרגתם מהשטח ועשיתם שימוש הגיוני וסביר בסגירת החורף – אין כל צורך בהיתרי בנייה או מעורבות של הרשויות. 

סגירת חורף למרפסת בקומת קרקע

הסיבה העיקרית לבחור בבית קרקע על פני מגורים בבניין היא השטח שמקיף את הבית. באופן קבוע, השטח שמקיף את הבית משמש כשטח בו המשפחה מבלה יחד, הילדים משחקים, הכלב רובץ ופריטים רבים מאוחסנים. חבל שלא תעשו כל שימוש במתחם החיצוני בעונת החורף ותשבשו את השגרה שלכם רק בגלל כמה ימים של גשם. עם סגירת חורף איכותית למרפסת המתחם החיצוני הופך שמיש לחלוטין בכל מזג אוויר. אפשר יהיה להתקין במתחם הסגור אמצעי חימום ומיזוג כך שאתם תיהנו מטמפרטורה נעימה בכל חודשי השנה. 


טואול - בניית אתרים