לייעוץ והזמנות חייגו 03-9364713     |     תקנון האתר    |     הגעה למפעלינו בא.ת ברקן בתיאום מראש בלבד

  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. רשתות צל
  6. /
  7. רשת פיגומים

רשת פיגומים-למה כדאי ? 

בתחום כמו בטיחות אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר. מוצר כמו רשת פיגומים מזמינים רק מול חברה מובילה בתחומה שמכירה היטב את תקנות הבטיחות ויודעת לייצר רשתות פיגומים יעילות, תקינות, נוחות לשימוש, עמידות ובטיחותיות. עבודה עם רשת פיגומים מצליחה להפוך את אתר הבניה בטיחותי יותר. רשת איכותית תוכל להציל חיים ולמנוע פציעות של הצוות שעובד על הפיגומים ושל העוברים ושבים. ההשקעה שלכם היום ברכישת רשת איכותית היא השקעה חיונית וכדאית. אין לאפשר עבודה על פיגומים ללא רשת. 

עובדים על פי תקני בטיחות

כמעסיקים האחריות לבטיחות העובדים חלה עליכם. יש לכם מחויבות לדאוג לסביבת עבודה בטיחותית ככל האפשר. את כל עבודות הבנייה תבצעו עם אבזור הבטיחות המתקדם ביותר. הנכם מתבקשים לדאוג לבטיחות של העובדים שלכם ולבטיחות של העוברים ושבים. בין אם אתם מקימים לראשונה כעת פיגומים ובין אם יש לכם ניסיון רב בתחום, כדאי להכיר היטב את התקן שמגדיר פרמטרים ספציפיים להקמת מבנה פיגומים בטיחותי.
 

בשביל מה צריך רשת פיגומים?

העבודה על הפיגומים חושפת את העובדים לסכנת נפילה. הפיגומים נועדו למטרת עבודה בגובה שמביאה עמה סיכון משמעותי. נפילות באתרי בנייה גורמות לפציעות קשות ואף למוות. הקמת רשת פיגומים נועדה לצמצם בצורה משמעותית את סכנת הנפילה ואת הנזק לגוף ולרכוש. כאשר מתקינים רשת פיגומים איכותית מצליחים לצמצם גם מקרים בהם אבנים ושאר תוצרי בנייה נופלים על העוברים ושבים. קבלני בנייה אחראים וחכמים כבר עשו לעצמם כלל ברזל שלא לבצע כל עבודה קטנה כגדולה ללא רשת. 

מה מאפיין את רשת הפיגומים?

בעבור אלו שמזמינים לראשונה רשת פיגומים נסביר בקצרה איך הרשת עובדת ואיך מייצרים אותה. תחילה נדגיש שמדובר ברשת קלת משקל (הרשת אינה כבדה). הסיבה למשקל הקל של הרשת היא מניעת מצבים בהם נפילה של הרשת עצמה תגרום חבלות לעוברים ושבים או נזק לרכוש. רשתות פיגומים טובות הן רשתות קלות משקל ובעלות חורים שמאפשרים תלייה מהירה ופשוטה של הרשת על הפיגומים. ניתן להזמין רשת מתאימה לכל סוגי הפיגומים ללא חשש מהכבדה של הרשת על המבנה. הרשת אינה מכבידה על הפיגומים, אינה מחשיכה את סביבת העבודה ומביאה עמה יתרון בטיחותי משמעותי ביותר. 


טואול - בניית אתרים